Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Gyerekbarát Kiságyak |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa Serra Negra akár 8 vendég befogadására alkalmas, kényelmes elhelyezkedést nyújt, emellett 4 km-re található az olyan vallási helyektől, mint a Church of São Benedito. A nyaraló pezsgőfürdővel várja a pihenni vágyó vendégeket.
A Santo Agostinho-forrás parkja 4,1 km-re, a Church of Nossa Senhora do Rosário pedig 4,2 km-re fekszik a szálláshelytől.
A Serra Negra városi szállás vendégei élvezhetik a kertre néző kilátást.
A Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Parque dos Macaquinhos2,6 km
- Parque Fonte Sesquicentenario4,1 km
- Disneylândia dos Robôs Múzeum4,2 km
- Pista De Skate4 km
- Radical Ranch4,2 km
- Fazenda Chapadao2,9 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova2,3 km
- Querencia Lake3,4 km
- Repülőterek
- Viracopos nemzetkozi repuloter104 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Terasz
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Mekkora a Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa befogadóképessége?
A Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Serra Negra nevezetességei közé tartozik az Estátua Ronald Golias és a Santo Agostinho-forrás parkja, amelyek 3 km-re, illetve 4 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Church of Nossa Senhora do Rosário (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak a vendégek számára elérhető wellness-szolgáltatások a Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa területén?
A Casa De Mandeira Com Jacuzzi - Morada Dos Ventos Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a pezsgőfürdőben pihenhetnek.